Skip to main content

Program

Oprogramowanie stomatologiczne SmartDental wyposażone zostało w dużą liczbę użytecznych funkcji, które w znaczny sposób ułatwiają i organizują pracę gabinetu/kliniki stomatologicznej. Nasz program stomatologiczny został opracowany z myślą o usprawnieniu pracy gabinetów i klinik stomatologicznych, zarówno jedno, jak i wielostanowiskowych.

Zespół

Program smartdental powstał, jako efekt współpracy specjalisty w zakresie informatyki z lekarzem dentystą prowadzącym od wielu lat praktykę stomatologiczną. Dzięki temu program łączy wysoką jakość techniczną z dostosowaniem do potrzeb efektywnego i intuicyjnego zarządzania pracą gabinetu.

Moduły

Program został podzielony na moduły, tak aby klient mógł wybrać odpowiedni zakres funkcjonalności dla swojej firmy. Wraz z rozwojem firmy istnieje możliwość rozbudowy programu do bardziej funkcjonalnej wersji z zachowaniem dotychczas zgromadzonych danych.

Terminarz online

Program można w łatwy sposób połączyć z istniejącą stroną internetową gabinetu za pomocą modułu rezerwacji wizyt "online". Cała obsługa terminarza online odbywa się z poziomu oprogramowania SmartDental.